DFS Crufts 2002 Results

BREED & CLASS RESULTS
Schnauzer

Judge(s): Mr B D Day



BEST OF BREED BEST PUPPY
CH KHINJAN SOPHISTICATION
Bitch, Owner: SOLLOM
JALERO MISS ELLA OF DANELBEKS
Bitch, Owner: MATHER
DOG CHALLENGE CERTIFICATE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH TAMBERG'S ASK YER FATHER
Dog, Owner: OGBURN
CH KHINJAN SOPHISTICATION
Bitch, Owner: SOLLOM
RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH SHERED SNOWY KNIGHT
Dog, Owner: MARTIN
NOVAHAWK DANCING FLAME FOR TAMBERG
Bitch, Owner: OGBURN
 
SPEC PUPPY - Dog SPEC PUPPY - Bitch
1st JALERO MYSTERY MAN (BLAINE)
2nd SIDDLEYS TRAVEL MASTER (COOKE-LOWE)
3rd TAMBERG'S CHALLENGER (MITCHINSON)
Res TAMBERG'S CHAYOTE KID (BROOKS & BLAZEK)
1st JALERO MISS ELLA OF DANELBEKS (MATHER)
2nd JALERO MISS QUE (WATSON)
3rd BRYNSMOR MISS PENELOPE (BAGSHAW)
Res ANDIX DANCIN IN THE MOONLITE (DIXON)
SPEC JUN - Dog SPEC JUN - Bitch
1st BRYNSMOR PARKER (BAGSHAW)
2nd NOVAHAWK SHOW STOPPER (RAMSAY)
3rd NOVAHAWK IN THE MOOD FOR SKALYTE NAF (DINELEY)
1st NOVAHAWK DANCING FLAME FOR TAMBERG (OGBURN)
2nd ODIVANE MISS L E (RAILTON & BOULTON)
3rd KHINJAN SEGA DANCER (COOK & WOOLNOUGH)
Res ROZMIC PEWTER LADY (CLYNE & DAVIDSON)
POST GRAD - Dog POST GRAD - Bitch
1st BENNINGHOF REINHEART (MEAKLIM)
2nd STALLFURT DRUMMER BOY (WAKEFIELD)
1st MICCOSUKEES SHES THE ONE FOR ANDIX (DIXON)
2nd TAMBERG'S BARBARELLA (OGBURN)
3rd SCHABAAL ONWARDS AND (BRIXEY)
Res ROZMIC PEWTER LADY (CLYNE & DAVIDSON)
LIMIT - Dog LIMIT - Bitch
1st BENNINGHOF NEPTUNE (CHISHOLM)
2nd LITTLE SIR ECHO (ILES)
3rd STALLFURT OFFICE BOY (WAKEFIELD)
Res BRYNSMOR RASPUTIN (BOULTON)
1st MICCOSUKEES PEACHES AND CREAM (LOCKYER)
2nd MICCOSUKEES AMAZING GRACE (DIXON)
3rd RUANCO REGINA REX (RAILTON)
Res MICCOSUKEES BLAZING DAWN (LAWRANCE)
OPEN - Dog OPEN - Bitch
1st CH TAMBERG'S ASK YER FATHER (OGBURN)
2nd CH SHERED SNOWY KNIGHT (MARTIN)
3rd ODIVANE LAIRD OF THE MANOR (MOORE)
Res CH MICCOSUKEES AN INNOCENT MAN (LOCKYER)
1st CH KHINJAN SOPHISTICATION (SOLLOM)
2nd ODIVANE MISS ALLIANCE AT NAKOTA (MACCARTHY)
3rd CHRISTIVILLE TRULY FAIR AT COMMONDALE TAF (MOONEY)
Res TAMBERGS AIN'T MISBEHAVING AT SHAROB (LUCAS)
SPEC VET - Dog SPEC VET - Bitch
1st CALIBAN THE CHARMER (DYE) 1st CH SHERED SNOW CRYSTAL (MARTIN)
2nd ODIVANE JOYOUS AT TONCANRICK (NOTLEY)
3rd CH ODIVANE BRAZEN HUSSY (MOORE)

Související články:
DFS Crufts 2012 Results (09.03.2012)
DFS Crufts 2011 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2010 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2009 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2008 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2007 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2006 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2005 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2004 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2003 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2001 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2000 Results (01.04.2011)
DFS Crufts - VYPISOVANÉ TŘÍDY (01.04.2011)
| Autor: administrator | Vydáno dne 01. 04. 2011 | 2140 přečtení |

 

Tento web site byl vytvoren prostrednictvím phpRS - redakcního systému napsaného v PHP jazyce.
Copyright © 2004 - 2017 Fortuna Moravia Kennel :: Created by Bergmann design :: výmena odkazu :: Tvorba webových stránek

Antispam.er.cz