DFS Crufts 2005 Results

BREED & CLASS RESULTS
Schnauzer

Judge(s): Mrs S M Martin



BEST OF BREED BEST PUPPY
ODIVANE MAID IN SOMERSET AT FILLIPERS
Bitch, Owner: MISS P MOORE
MICCOSUKEES LADY LARISA
Bitch, Owner: MRS H A LOCKYER
DOG CHALLENGE CERTIFICATE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
LUX/BE/NED KLEFF-BESTAND ALEXANDER SMIRNOFF
[ATC AE00625RUS]
Dog, Owner: MRS A J M & MR P J M VAN DER LINDEN
ODIVANE MAID IN SOMERSET AT FILLIPERS
Bitch, Owner: MISS P MOORE
RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH MICCOSUKEES FINNISH FLAME
Dog, Owner: MRS H A LOCKYER
CH NOVAHAWK DANCING FLAME FOR TAMBERG
Bitch, Owner: MRS G & MR C OGBURN
 
VETERAN - Dog, Entries:6 Abs:0 VETERAN - Bitch, Entries:5 Abs:0
1st TICKER TAPE PARADE (MR R W KELLY)
2nd CH CHRISTIVILLE FAIR SALUTE (MISS D L MATHER)
3rd CH/INT/NED VEGA VAN MASATINA (IMP BEL) (MRS J CROCKETT)
Res STALLFURT OFFICE BOY (MRS J A WAKEFIELD)
VHC CH BENNINGHOF ORLANDO (MRS C BURRELL)
1st CH KHINJAN SOPHISTICATION (MR M & MRS E SOLLOM)
2nd ODIVANE MISS ALLIANCE AT NAKOTA (MISS C MACCARTHY)
3rd MISSISSIPPI MOONSHINE (MRS E KELLY)
Res CH CHRISTIVILLE LIBERTY FAIR AT JALERO (MRS J WATSON)
SPEC PUPPY - Dog, Entries:1 Abs:0 SPEC PUPPY - Bitch, Entries:5 Abs:1
1st MICCOSUKEES RUSSIA WITH LUV (MRS H A LOCKYER) 1st MICCOSUKEES LADY LARISA (MRS H A LOCKYER)
2nd NILCHAND NOOR JEHAN (MRS C P CHAPMAN)
3rd OKERA CASTA SPIRTIONS (MISS B & MISS T RAILTON)
Res MICCOSUKEES ISADORA (MRS H A LOCKYER)
SPEC JUN - Dog, Entries:4 Abs:0 SPEC JUN - Bitch, Entries:3 Abs:0
1st ODIVANE UNCLE LOUIE (MRS M MOORE)
2nd HEXENMEISTER BILLY NO MATES (MRS C MORGAN)
3rd TAMBERG'S ELARADO (MR R WAINWRIGHT)
Res OKERA BLACK EYED BOY (MR J T & MRS N R LIVSEY)
1st TAMBERG'S EROTICA (MRS G & MR C OGBURN)
2nd REGENSTAUF HOME AGAIN TO STALLFURT (IMP NZD) (MRS S P & MR S C STABLEFORD & BARDWELL)
3rd OKERA BORN TO BE WILD (MISS B & MR P RAILTON & BOULTON)
POST GRAD - Dog, Entries:10 Abs:1 POST GRAD - Bitch, Entries:11 Abs:1
1st ODIVANE MAN OF THE MOMENT (MISS W H DODSON)
2nd SCHABAAL PIEROTH (MRS P A YEOMANS)
3rd KHANATE MISSION IMPOSSIBLE (MR A D & MRS L HATCHARD)
Res STALLFURT DRUMMER BOY (MRS J A & MISS C E C WAKEFIELD)
VHC MICCOSUKEES MASTER AT ARMS (MRS J JONES)
1st KHINJAN TAHITI (MRS S HATTRELL)
2nd ROZMIC POLLY ESTER (MRS R M HOLE)
3rd ROZMIC PEWTER LADY (MR K & MISS W CLYNE & DAVIDSON)
Res OKERA AMERICAN BEAUTY (MR B P & MRS J C REVIS)
VHC MOLLERHAUS FINNISH DESIGN AT MICCOSUKEES (IMP FIN) (MRS H A LOCKYER)
LIMIT - Dog, Entries:9 Abs:0 LIMIT - Bitch, Entries:9 Abs:1
1st NILCHAND JAGAN NATH (MRS C P CHAPMAN)
2nd TAMBERG'S CHAYOTE KID (MS P & DR W BROOKS & BLAZEK)
3rd TACILLAN KENZO DEL SCHABAAL (IMP) (MRS D BRIXEY)
Res STALLFURT OFFICE BOY (MRS J A WAKEFIELD)
VHC SIDDLEYS ROYALE HOT SHOT (MRS T COOKE-LOWE)
1st ODIVANE MAID IN SOMERSET AT FILLIPERS (MISS P MOORE)
2nd SCHABAAL PENNY BLACK (MRS D BRIXEY)
3rd SIDDLEYS CLASSIC GEORGINA (MRS T COOKE-LOWE)
Res ODIVANE MISS LE FOR OKERA (MISS B & MR P RAILTON & BOULTON)
VHC CORGARFF GOING SOLO (MR M & MRS E SOLLOM)
OPEN - Dog, Entries:9 Abs:1 OPEN - Bitch, Entries:12 Abs:0
1st LUX/BE/NED KLEFF-BESTAND ALEXANDER SMIRNOFF [ATC AE00625RUS] (MRS A J M & MR P J M VAN DER LINDEN)
2nd CH MICCOSUKEES FINNISH FLAME (MRS H A LOCKYER)
3rd LITTLE SIR ECHO (MISS S H ILES)
Res CH NOVAHAWK IN THE MOOD FOR SKALYTE (MR M DINELEY)
VHC JALERO MR MASON (MRS J WATSON)
HC SIDDLEYS TRAVEL MASTER (MRS T COOKE-LOWE)
C SCHABAAL PIEROTH (MRS P A YEOMANS)
1st CH NOVAHAWK DANCING FLAME FOR TAMBERG (MRS G & MR C OGBURN)
2nd CH JALERO MISS QUE (MRS J WATSON)
3rd JALERO MISS ELLA OF DANELBEKS (MISS D L MATHER)
Res VANDELL SECRET AFFAIR AT KHANATE (MR C E & MRS S I BAWDEN & BROWN)
VHC ODIVANE LADY OF THE MANOR (MRS M B WRIGHT)
HC NAKOTA MISS CONGENIALITY WITH ODIVANE (MRS M MOORE)
GOOD CIT - Dog, Entries:3 Abs:0 GOOD CIT - Bitch, Entries:1 Abs:0
1st TICKER TAPE PARADE (MR R W KELLY)
2nd HEXENMEISTER BILLY NO MATES (MRS C MORGAN)
3rd DASERBE VALARAUKAR AT ANADUNE (MS J & DR J PREISS & HURD)
1st TONCANRICK AMEAR FANTASIA (MRS P NOTLEY)

Související články:
DFS Crufts 2012 Results (09.03.2012)
DFS Crufts 2011 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2010 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2009 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2008 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2007 Results (02.04.2011)
DFS Crufts 2006 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2004 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2003 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2002 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2001 Results (01.04.2011)
DFS Crufts 2000 Results (01.04.2011)
DFS Crufts - VYPISOVANÉ TŘÍDY (01.04.2011)
| Autor: administrator | Vydáno dne 01. 04. 2011 | 2723 přečtení |

 

Tento web site byl vytvoren prostrednictvím phpRS - redakcního systému napsaného v PHP jazyce.
Copyright © 2004 - 2017 Fortuna Moravia Kennel :: Created by Bergmann design :: výmena odkazu :: Tvorba webových stránek

Antispam.er.cz