Int.Champ. Ave Concorde Mont Blanc RKF 1023643, ČMKU/KS/5427-99/00, B.00/5A/5, HD C |
Int.Champ. Je T’aime v. d. Goliathhöhe VDH:RKF 0004444 |
Champ. Arko v. d. Goliathhöhe PSZ: 026486, HD/A |
Champ. Zando v. Steinalbtal VDH84MS 024736, HD 0 |
Dany v. Ampersee Nr:019965, HD 0 |
Champ. Eika v. Steinalbtal Nr:019766, HD 0 |
||||
Int.Champ. Jacky v. d. Ley VDH84MS 024365, HD 0 |
Champ. Igor-Donie v. d. Vanenblikhoeve NHSB 1175947, HD 0 |
|||
Champ. Desiree v. d. Ley Nr:221292, HD 0 |
||||
Int.Champ., W. W. Mascar’s Musoshi VDH93S 30676, HD:0 |
Int.Champ. Mihan Okko SF28490X/83 |
Int.Champ. Skansen’s Faenrik S 30393, HD:A1 |
||
Champ. Mihan Baba SF04428P/78 |
||||
Swedish Champ. Mascar’s Mullra S 40343/84 |
Champ. Mihan Kacak SF002887/83 |
|||
Champ. Mascar’s Mardicken S 46628/79 |
||||
Mystique Concorde RKF 0003859 |
Int.Champ., W.W. Argenta’s Greve Gustav RKF 0004467, S 51622/88 |
Int.Champ. Carabella’s First Prize S60917/87 PS H |
Champ. Asgard Kopek Von Holz,CD AKCSBWE829909 |
|
Champ. Carabella Angelica WE405795 |
||||
Int.Champ. Argenta’s Eleonora S 54533/86 |
Int.Champ. Kryddgardens Big-Boy S42683/83 |
|||
Int.Champ. Mascar’s Mercedes S61641/82 |
||||
Int.Champ. Ekaterina Concorde VDH-VK: 029645, RKF: 0004469 |
Int.Champ. Elsabr Noel RKF 0004471, EST 4763/92 |
Int.Champ. Indira’s Abra Kadabra RKF 4434, S 55869/83 |
||
Elske v. d. Kempvaart NHSB 959235 |
||||
Clubs Champ. Amarilis Noel RKF R 0009516, 25-004/79 |
Urangeline Beowulf NHSB789238 |
|||
Elske v. d. Kempvaart NHSB 959235 |
||||
Int.Champ. Dear Debbie ze Záhrabské ČMKU/KS/4739/97/00, B.01/4AZ/5, HD D |
MultiChamp. Hosszúbereki-Császár Gamma Mera-Team CMKU/KS/4722/97, B.00/5AW/5, HD B |
Champ. Gino v. d. Goliathhöhe VDH-029834, MET:3844/H |
Int.Champ. Utrillo del Prillo LOI:061372, HD 0, CAL-1 |
Int.Champ. Quecksilber del Prillo Nr.023396, HD 0 |
Int.Champ. Delta del Prillo Nr.046419 |
||||
Int.Champ. Agnetha v. d. Goliathhöhe VDH86MS 026492, HD 0 |
Champ. Zando v. Steinalbtal VDH84MS 024736, HD 0 |
|||
Int.Champ. Jacky v. d. Ley VDH84MS 024365, HD 0 |
||||
Hungarian Junior Champ. Somlyóhegyi Kormos Nanni Sissi MET.Schn. 56/92 |
Int.Champ. Benn LU – KR CS CKSP: 9122/91, B.12/5A/355, ZVV2, ZZP1, ZOP |
Int.Champ. Conny Helman CS ČKSP: 296/81/83, B.1/5A/5, ZVV1 |
||
R. CACIB, CWC Assana z Panákovho dvora CS SKSP: 237/83/87, B. 1/4ART/8, ZM |
||||
5xCACIB Dobákfalvi Aszta MET.Schn.6103/90, exc. |
CACIB Wibo-Inki v. d. Vanenblikhoeve MET.Schn.6064 |
|||
HPJ Ezüsthomoki Dorisz MET.Schn.2831/88 |
||||
Int.Champ. Bria ze Záhrabské ČKS/KS/3490/94/97, B.00/5ATb/5 |
Britt u Jeremiáše CS ČKSP:8160/92, B.01/5A/733, exc., ZM |
Regional, Class Winner Elf Subava CS ČKSP: 24/82/86, B.1/5A/6, ZVV1 |
Int.Champ. Athos z Čínského pavilonu CS ČSHPK: 1162/71/76, B.15AV3 |
|
Int.Champ. Afra Estakáda CS ČSHPK: 49/74/78, B.14AT4, ZM |
||||
CAC Linda Věrný stín CS ČKSP:287/81/85, B. 1/4AT/7, ZM |
Andy z Ještědských luhů ČsHPK 41/75/77, B. 555/56665, excellent, ZVV1 |
|||
R. CACIB, CAC, CWC, Regional winner Eli Věrný stín CS ČKSP 168/76, B. 555/35333 |
||||
Int.Champ. ZI-ZI Šiko ČKSP:195-90/90/92, B.00/5Ay5, ZM |
Class winner Cimbuš Flint Nr.29456 |
Champ. Nenevale Copyright Nr.153730107 |
||
Pilar Concorde Nr. 23086 |
||||
Nikol Grand Nr.33431 |
Gloris Hill NL23088 |
|||
Frezi Darvi Nr. 22500 |